Máme zkušenosti s vývojem e-shopů

Tvorba e-shopů

Vývoj e-shopů

Nabídněte internetovým uživatelům svůj sortiment v přehledné formě a dejte jim možnost jednoduše a pohodlně z tepla svého domova objednat vše potřebné.

Internetový obchod

Nabízíme tvorbu internetového obchodu se základní funkcionalitou i funkčními prvky na míru. Samozřejmostí jsou funkce jako zobrazování, objednávání a vyhledávání produktů, online platby, registrace zákazníků, různé měny a jazyky, xml exporty pro agregátory zboží (například Zboží.cz, Heuréka.cz), propojení na ekonomické systémy a další.

Vývoj webových aplikací na míru

Rozšířené funkce e-shopu a funkčnost na míru

Jako rozšířené funkce dokážeme vytvořit například export pro slevové portály (nejznámější Slevomat.cz), skupinové slevy pro zákazníky, generování voucherů, vodoznaků k produktům a PDF faktur, nákup na splátky, hromadné rozesílání newsletterů a další.

Výčet možností by byl nekonečný a to samé Vám nabídnou i u konkurence. Proč tedy zvolit právě naší společnost Úspěšný web s.r.o.?

Při tvorbě a správě e-shopů klademe nejvyšší důraz:

na Váš profit
Jsme si vědomi toho, že pokud budete úspěšní Vy, nebudete mít důvod přecházet ke konkurenci a naše spolupráce bude dlouhodobá, ne-li trvalá.

na intuitivní a jedinečnou grafiku s důrazem na kvalitu
Nechceme nabízet hotové grafické šablony a tvořit standardní e-shopy, které zapadnou v záplavě ostatních. Vytvoříme Vám unikátní e-shop, který zaujme a prodá!

na spolehlivost a neustálý vývoj
Jsme stabilní společnost, která úspěšně funguje na českém i zahraničním trhu několik let. Můžeme Vám tedy ručit za spolehlivou spolupráci a neustálé vylepšování funkčnosti Vašeho e-shopu.

{}

Máte zájem o vytvoření e-shopu? Ozvěte se nám, kontaktujeme Vás a projekt spolu probereme.