Historie společnosti

Historie společnosti Úspěšný web s.r.o.

Na začátku všeho byl Petr Slabý, tvůrce webových stránek při studiu na střední škole. V té době živnostník jako každý jiný - samostatný a na všechno sám. Později k sobě začal přibírat externí spolupracovníky, především tedy grafiky a kodéry webových šablon, aby se mohl věnovat jen programování složitějších aplikací v PHP.

Od té doby uplynula již řada let, Petr Slabý vystřídal několik externistů a vyměnil pohodlí domova za kancelář, kam přesunul i své místo podnikání. Vytříbený smysl pro detail a spolehlivostlákala stále nové a nové klienty. Začali jsme tvořit jako tým a bylo to znát.

Postupem času se bohužel ukázalo, že externí spolupráce není ideální, především kvůli složité komunikaci a nízké kvalitě externistů. Petr Slabý se tedy začal poohlížet po kolegách na plný úvazek. Po několika měsících postavil tým plný šikovných lidí, kde se každý z nich specializuje jen na svou konkrétní činnost a stále si tak zlepšuje své odborné dovednosti.

Dnes fungujeme na trhu již osmým rokem a upřednostňujeme využití vlastních pracovních zdrojů před externí spoluprací. Naši klienti se tak nemusejí zaobírat otázkou - kde teď seženu kodéra, když už je grafika hotová? Svěřte své projekty nám a buďte také úspěšní!

V současné době nabízíme své služby především v těchto lokalitách a v jejich okolí:

Samozřejmě u nás nehraje lokalita žádnou roli, spolupracujeme i se slovenskými, německými a francouzskými klienty!