Správa stránek nikdy nebyla snažší

Redakční systém

Redakční systém

Spravujte svoji webovou prezentaci nebo aplikaci jednoduše jako píšete dokument ve Wordu. Využívejte klávesnice i myši ke snadné a interaktivní editaci www stránek.

Správa webových stránek jednoduše

Na našem trhu se vyrojilo několik desítek různých řešení redakčních systémů. Některé jsou více, některé méně zdařilé. Naše společnost nabízí redakční systém pro kompletní správu Vašich webových stránek i složitějších aplikací . Jeho konkurenční výhoda je především v jeho jednoduchosti, interaktivitě a jednotnosti všech používaných modulů.

Vývoj webových aplikací na míru

Redakční systém od nás

...Vám dává možnost spravovat všechny své projekty na jednom místě, jednoduše a rychle. Nezdržujte se formátováním textu a přemýšlením nad barvami - redakční systém převezme veškeré grafické nastavení ze šablony webové prezentace a vy hned při vytváření stránky vidíte, jak bude výsledek vypadat.

Správa webových stránek nebo microsite

Potřebujete spravovat svou firemní prezentaci a několik mikrostránek (více v sekci tvorba microsites)? Tak proč to nedělat jednoduše a nemít vše navzájem propojené? Nabízíme redakční systém, ve kterém je radost pracovat.

Máte zájem o nasazení našeho redakčního systému? Ozvěte se nám, kontaktujeme Vás a projekt spolu probereme.