Optimalizujte procesy ve společnosti

Intranetové aplikace

Vývoj intranetových aplikací

Spravujte své produkty a služby jednoduše a spolehlivě. Mějte přehled o firemních zdrojích a zákaznících. Intranetová aplikace postavená na webových technologiích Vám zajistí vše potřebné a především Vám umožní rozšiřování do budoucna.

Intranetová aplikace na klíč

Naše společnost Úspěšný web s.r.o. je schopna vyvinout aplikaci na klíč, jejíž parametry určíte Vy. Povolte uzdu fantazii, definujte své potřeby a zadejte nám projekt na vytvoření aplikace přímo pro Vás!

Vývoj webových aplikací na míru

Intranetová aplikace a webové technologie

Při vývoji využíváme otevřené webové standardy, díky čemuž zajištujeme kvalitu, spolehlivost a rozšiřitelnost aplikace do budoucna. Webové technologie také snižují náklady, protože jsou jednoduché na naučení a aplikování - největší zastoupení pracovní síly v IT je právě v sektoru webových technologií.

Využití aplikací

Uživatelské rozhraní
Provozujete službu pro své klienty a potřebujete jim zpřístupnit faktury online? Nebo jim dát možnost si službu nastavit podle sebe? Tyto a další vlastnosti můžeme vidět v aplikacích našich mobilních operátorů. Dokážeme vytvořit stejné řešení i pro Vás!

Propojení s vnitropodnikovými systémy
Používáte již ve firmě účetní, rezervační, poptávkový, informační nebo jiný systém a potřebujete jej propojit s webovou aplikací? I s tím Vám pomůžeme - snažíme se o co nejideálnější provázání, abychom Vám při ušetřili čas a peníze.

Přímé ovládání procesů a zařízení
Využíváte při své práci tablet, mobilní telefon, tiskárnu či nějaké jednoúčelové zařízení? Kontaktujte nás a my vymyslíme, jak jednotlivé procesy zautomatizovat a integrovat jejich využívání do webové aplikace.

Aplikace na míru

Každá aplikace, kterou vytvoříme, je otevřená, objektově a modulárně naprogramovaná a vlastníkem jejího programového kódu jste Vy - zadavatel. Většina aplikací je psaná přesně podle požadavků klienta a nejsou použity žádná kompletní open source řešení, díky čemuž můžeme zajistit bezpečnost i spolehlivost celé aplikace a nezavazujeme klienta využívat produkty třetích stran.

Máte zájem o realizaci intranetové aplikace na míru? Ozvěte se nám, kontaktujeme Vás a projekt spolu probereme.