Rodinná společnost Úspěšný web s.r.o.

Rodinná společnost Úspěšný web s.r.o.

De iure i de facto. Dle platných zákonů jsme rodinný podnik, což sice v ČR nepřináší žádné finanční ani jiné výhody, ale cítíme se alespoň lépe :) Vždy jsme byli ve vedení společnosti dva jednatelé. Oba z rodiny a do budoucna to tak chceme i zachovat, maximálně rozšířit o další rodinné členy.

K našim zaměstnancům se chováme jako by byli součástí rodiny. Sídlo naší společnosti je v prostorách většího rodinného domu, kde i sami žijeme. Dáváme tak mimo jiné k dispozici například zahradu pro firemní grilovačky a párty. Občas hledáme někoho nového do týmu.

Neočekáváme vstup externích finančních prostředků v podobě cizího investora a ani se tímto směrem nechceme vydat. Vše jsme vybudovali z nuly, na zelené louce. Bez úvěrů, bez podpor. Nesnažíme se o rychlé zbohatnutí, o rychlé získání zákazníků a následný exit po pár letech. Naše vize je na celý život. Ale o postupný a udržitelný rozvoj podložený výsledky a spokojeností našich zákazníků. Pokud se daří jim, daří se i nám. A naopak.

Jako každý rodinný podnik, i my se cítíme daleko stabilnější, zvláště pak v časech krize. Sami dobře víme, kdy je potřeba si sáhnout na dno a kdy se uskromnit.

Pečujeme o své okolí, třídíme odpad, snažíme se minimalizovat dopad své činnosti na životní prostředí. Rádi podporujeme projekty spojené s místem naší působnosti. 

 

K úspěchu je potřeba víc než jen štěstí

Průběh tvorby webových stránek

Zajímalo Vás někdy, jak vlastně takový web vzniká? Co všechno za tím stojí, co vše je potřeba udělat? Tak právě pro Vás jsme vytvořili stručný průběh vývoje webu!

Slovníček

Jsou pro Vás některá technická slova nesrozumitelná? Zkuste náš slovníček internetových pojmů