Hostujte bez starostí

Webhosting

Každá webová stránka, aplikace a jakýkoliv projekt, který je online a tedy dostupný na internetu, potřebuje webhosting. Jednoduše se jedná o vyhrazený prostor na fyzickém počítači - serveru - kde jsou uloženy webové stránky a všechna data s nimi souvesejícími. Podobně jsou uložena i data v databázích a e-maily, které píšete a dostáváte od klientů.

Konfigurace webhostingu na míru

Vyžaduje Váš webový projekt netradiční nastavení nebo potřebujete provozovat služby, které běžné webhostingy neposkytují? Zkuste využít naše služby, vše nainstalujeme, nastavíme a budeme udržovat zabezpečené a aktualizované.

Webhosting

Webhosting pro malé i velké projekty

Nabízíme stabilní webhosting pro malé i velké projekty s neomezenou možností konfigurace služeb na míru. Potřebujete hostovat velké množství malých stránek - ideální pro webová studia, agentury apod. - nebo vyhradit jeden i více serverů pro velký projekt, který musí být za každé situace dostupný? Potřebujete rychle servírovat statický obsah nebo ukládat do paměti pro pozdější rychlé načtení velké množství dat?

Velká návštěvnost a stabilita webhostingu

Pro velké projekty, většinou se jedná o 1500 unikátních návštěv denně, vyhrazujeme celé virtuální servery a nastavujeme přesně tak, jak si daný projekt zaslouží.

Máte zájem o webhosting? Ozvěte se nám, kontaktujeme Vás a projekt spolu probereme.