Kreativní webdesign je naše druhé jméno

Webdesign a grafika

WWW stránky

Máte pouze prvních pár vteřin, abyste nového návštěvníka webu upoutali a na svých webových stránkách pozdrželi. Stačí opravdu 2-3 vteřiny, aby si návštěvník uvědomil, že se na Vašich stránkách nevyzná a rychle nenajde, co potřebuje. Zklamaný návštěvník raději odchází hledat požadované informace ke konkurenci…

Webdesign

Budujte image své společnosti ve virtuálním světě stejně zodpovědně, jako to děláte v reálném světě. Navrhneme Vám moderní, kreativní a přitom přístupný a použitelný webdesign. Kabátek pro Vaše webové stránky bude originální a bude se odlišovat od konkurenčních řešení.

Design UI

Cílíte na mobilní uživatele a jejich mobilní zařízení (tablety, mobilní telefony)? Navrhneme pro Vaší webovou prezentaci nebo aplikaci příjemné a přehledné uživatelské rozhraní. Specializujeme se na systémy iOS (iPhone, iPad) a Android (telefony i tablety). Nespatřujeme problém ani ve vytvoření grafického rozhraní určeného pro desktopovou aplikaci.

Corporate identity

Vaše webové stránky by měly dodržovat Váš jednotný firemní styl. Stejné barevné schéma, logo a další grafické prvky. Pomáháte tak klientům, aby si Vaši značku lépe zapamatovali. Jednotný firemní styl by měly dodržovat veškeré prvky, které k propagaci používáte. Především se jedná o firemní tiskoviny – hlavičkové papíry, obálky, vizitky a propagační tiskoviny – letáky, brožury, katalogy. S tím vším dokážeme pomoci a Váš vizuální styl sjednotit.

Tiskoviny

Naši grafici dokáží uspokojit ty nejnáročnější požadavky i v oblasti tiskovin. Navrhneme dopisní obálky, vizitky, hlavičkové papíry, prostě vše co si budete přát. Rádi zkoušíme navrhovat i netradiční a zajímavé rozměry tiskovin.

Máte zájem o webdesign? Ozvěte se nám, kontaktujeme Vás a projekt spolu probereme.