Vzhůru na první místa vyhledávačů

Optimalizace www stránek (SEO)

Optimalizace webových stránek / SEO

Vaše webové stránky jsou hotové, krásné, staráte se o ně a přitom mají nízkou návštěvnost? Tudíž negenerují zisk a jsou úplně zbytečné, zapadnou mezi stovkami dalších obyčejných stránek? Pak přichází na řadu SEO optimalizace.

Optimalizací www stránek (SEO - Search Engine Optimization) se rozumí vylepšení významu určitých částí stránky, což ve výsledku znamená lepší pozici ve vyhledávačích. Jednoduše se, díky kvalitnějšímu kódu, na daná klíčová slova budete zobrazovat nad konkurencí. Naše společnost nabízí jak stálou správu a dlouhodobé zvyšování návštěvnosti, tak jednorázovou optimalizaci.

Jednorázová SEO optimalizace

SEO optimalizace se dá rozdělit na několik kroků.

Analýza webové stránky

Najdeme a poukážeme na slabá místa. Vytvoříme report nalezených chyb a poradíme způsob, jak je odstranit. Nastíníme, jak se podobným chybám do budoucna vyhnout.

Překódování webové šablony

Prvním krokem by měla být samotná SEO optimalizace webové šablony. Z chybně nakódovaného HTML kódu Vám vytvoříme správně sémantický a optimalizovaný kód a dodáme tak důraz a význam určitým částem stránky. Čímž vyhledávacím robotům pomůžeme při indexaci Vašich stránek.

Úprava textu v podstránkách

Nejdůležitějším faktorem pro dobré umístění stránek ve vyhledávačích je jednoznačně kvalitní a správně strukturovaný text. Lidé hledají konkrétní slova a slovní spojení, aby nalezli stránky s požadovaným obsahem. Vaše stránky by tato slova měla obsahovat a poskytovat je ve správné, optimalizované formě. S tím Vám pomůžeme.

Dlouhodobá SEO optimalizace

Postaráme se o Vaší webovou prezentaci, jako by byla naše. Budeme se snažit o co nejvyšší umístění ve vyhledávačích na klíčová slova, která budou generovat návštěvnost a zisk. Nemusíte se zajímat o techniku optimalizace a zkoumat termíny, jimiž se toto odvětví hemží. Budeme se o Váš projekt starat průběžně a informovat Vás o výsledcích.

Máte zájem o optimalizaci www stránek? Ozvěte se nám, kontaktujeme Vás a projekt spolu probereme.