Na internetu Vás prosadíme

Internetový marketing

WWW stránky

Pokud jste investovali do projektu nemalé prostředky a vyhlídky na návratnost investic jsou v nedohlednu, měli byste začít uvažovat o využití internetového marketingu. Dokážeme vytvořit komplexní marketingový mix.

Možnosti internetového marketingu

Naše společnost nabízí několik možností, jak internetový marketing využít ve svůj prospěch. Zvyšte své pole působnosti, počet klientů, množství prodaných produktů a služeb a tak i svůj zisk!

SEO optimalizace

Internetovému marketingu by měla předcházet samotná SEO optimalizace webové stránky, čímž dojde ke snížení nákladů. Doporučujeme se nejprve s tímto fenoménem seznámit v kategorii SEO optimalizace.

PPC kampaně

Umíme spravovat placené reklamní kampaně PPC (pay per click) od společností Seznam - Sklik a Google - AdWords. Vybereme správná klíčová slova, nastavíme cenu za proklik a sledujeme reakci konkurence. Všechny změny v kampani s Vámi vždy předem konzultujeme a průběžně posíláme přehled, jak si daná kampaň vede – jaké jsou náklady a zisky.

E-mailing

Oslovit tisíce potenciálních zákazníků můžete i díky nabídkám posílaným přímo na e-maily návštěvníků stránek. Tento způsob oslovení zákazníků již sice upadá a občas je brán jako něco otravného (spam), ale se správným přístupem a návrhem newsletteru s přidanou hodnotou lze využít jako doplněk pro ostatní marketingové metody.

Affiliate

Neboli provizní systém. Možnost jak snížit náklady na reklamu, přesněji zacílit na konkrétní skupinu uživatelů na internetu a přitom nechat vydělat příznivce kolem Vašeho záměru. Umíme affiliate implementovat i spravovat.

Sociální sítě

Facebook, Twitter, Google+. Nejvíce skloňované názvy dnešní doby. Sociální sítě spojují lidi po celém světě. Dávají prostor k novým aktivitám, komunikaci a nové možnosti, jak oslovit nové klienty. Nechce nás spravovat image Vaší společnosti na sociálních sítí!

Máte zájem o internetový marketing? Ozvěte se nám, kontaktujeme Vás a projekt spolu probereme.