Ideální prezentace školy na internetu

WWW stránky pro školy

WWW stránky pro školy

Školní www stránky musejí dle zákona dodržovat pravidla přístupnosti, být snadno spravovatelné, přehledné a nabízet návštěvníkům požadované informace. Například online přístup ke klasifikaci, rozvrhu apod.

Systém pro správu školních www stránek

Vlastníte školní www stránky, spravuje Vám je jejich tvůrce a zvyšují se Vám tak náklady na jejich provoz? Nebo máte vlastní redakční systém, ale přijde Vám zbytečně složitý a trávíte dlouhé hodiny nad úpravou webu? Máme pro Vás perfektní řešení - vyvinuli jsme a dále vylepšujeme komplexní systém na správu školních webových stránek. Je ideálním řešením jak pro mateřské, základní, střední, tak i vysoké školy.

Vývoj webových aplikací na míru

Spolupráce žáků s učiteli

Podpořte spolupráci žáků s jejich učiteli. Dejte žákům možnost se předem připravit na zkoušku díky Vašim školním webovým stránkám, kam můžete umístit podklady pro studium nebo rovnou testy a sledovat výsledky Vašich žáků. Podklady i testy můžete zabezpečit přihlašovacími údaji jen pro určitou třídu.

Spolupráce rodičů s učiteli

Informujte rodiče o prospěchu svých dětí, nabídněte jim ke stažení důležité dokumenty a umožněte používat online omluvenky. Dále můžete rodiče hromadně informovat (jednoduše všem najednou zaslat e-mail) o konaných školních akcích, či potřebných platbách. To jsou jen některé z výhod našeho systému pro správu školních www stránek.

Přejít na prezentaci systému Educon

Webové stránky pro školy a jejich správa

Námi nabízený systém obsahuje v současné době následující moduly pro správu:

Správa menu a podstránek
Možnost jednoduše upravovat podstránky webových stránek, jako jsou kontakty, seznam zaměstnanců, žáků apod. a zařazovat do menu dle svého uvážení.

Správa článků a kategorií
Možnost psát krátké i rozsáhlé články a zařazovat do vlastních kategorií, které si také můžete spravovat.

Správa aktualit
Možnost psát krátké aktuality (novinky), přikládat k nim soubory ke stažení a odkazovat je na delší sdělení.

Stránky tříd
Aktuálně se na školách projevuje poptávka po možnosti nechat žáky (u nižších ročníků rodiče) spravovat své vlastní webové stránky třídy. Tuto možnost nabízíme v našem systému.

A další a další moduly
Kalendář akcí, ankety, diskuze, fotogalerie, sponzoři, důležité odkazy, soubory ke stažení, fulltextové vyhledávání, ... Následoval by nekonečný výčet všech možných modulů. Systém neustále vyvíjíme a tyto moduly postupně přibývají, případně tvoříme konkrétním školám moduly na klíč.

Přejít na prezentaci systému Educon