Naše nabídka

Nabízíme úspěšná řešení

Nabízíme kompletní webová řešení se zajímavým, unikátním, netradičním a přitom použitelným designem, která na první pohled zaujmou a návštěvníka na stránkách pozdrží či rovnou popostrčí k nákupu produktu nebo služby, či alespoň kontaktování provozovatele. Samozřejmostí je využívání nejnovějších webových technologií, postupů a nástrojů. Kopírujeme a dále inovujeme aktuální trendy ve světě. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti webdesignu, programování, webhostingu a internetového marketingu.

Své služby nabízíme především v těchto městech a v jejich okolí:

Ale nebráníme se spolupráci třeba z druhého konce světa - v současné době spolupracujeme i se slovenskými, německými a francouzskými klienty. Naše pracovní nasazení je velmi flexibilní a rádi se přizpůsobujeme potřebám klientů.

Nenabízíme levné a standardní webovky

Neradi děláme neoriginální webovky „za pár šupů“, které zapadnou mezi internetovou šedí. To jsou podle nás vyhozené peníze a my i naši klienti musíme uvažovat ekonomicky. Vždyť webové stránky jsou stálou reklamou, oslovením spousty potenciálních zákazníků. Nevyhazujte své peníze za obyčejný web, který Vám dnes nabídne každý student. Investujte raději větší částku a chtějte za to originální a profesionální webové stránky, které zaručí návratnost a další rozvoj Vašeho podnikání!